Kontakt og support

Salg

91 00 63 11

Support 

90 81 02 62

Snakk med en av våre ansatte

Tron Taalesen

Salgssjef
tron.taalesen@xsecure.no
900 76 361

Daniel Nilssen

Selger, Oslo
daniel.nilssen@xsecure.no
982 07 880

Marius Alsvik

Selger, Stavanger
marius.alsvik@xsecure.no

Aurora Baardsen

Markedsansvarlig
aurora.baardsen@xsecure.no
476 07 364

Kent Ellingsen

Utviklingsleder
kent.ellingsen@xsecure.no
908 10 262

Erik Sagatun

Programvareutvikler
erik.sagatun@xsecure.no

Morten Johansen

Programvareutvikler
morten.johansen@xsecure.no

Matias Fyrvik

Økonomikonsulent
matias.fyrvik@xsecure.no
900 25 915

Terje Sivertsen

Forretningsutvikler
terje.sivertsen@xsecure.no
959 00 028

Markedsmateriell

Ved representasjon av vår merkevare kan partnere og andre aktører finne vår logo-samling her

Kontaktskjema